“Віденський  вальс”
Львів-Відень-Баден-Будапешт-Львів

VIP тур- 15 туристів 

1день – 18.12.2015 р.-пятниця
Виїзд до Відня .Нічний переїзд

2 день- 19.12.2015 р.-субота
Приізд до Відня.Поселення в готель.Екскусія « Відень імперський»включає в себе оглядову екскурсію . Ви побачите памятник Марії Терезїі, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Фотіфкірхе, Віденську  оперу, познайомитеся з пишнотою минулої епохи в палаці Хофбург .Вільний час.Нічліг

3 день 20.12.2015 р.-неділя
Сніданок. 10:00-14:00-Відвідування  літньої резиденції династії Габсбургів - палац Шенбрунн, який зачаровує своєю величчю  і неповторною архітектурою в стилі бароко.  (дорослі – 25 євро, діти до 14 років – 15євро), де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії.

У вільний час пропонуємо поїздку до Бадена(додатково 10€). Прогулянка містом , для туристів ,що не відвідують термальники.  Століттями містечко Баден ( Baden bei Wien ) був місцем відпочинку знатних осіб і навіть королів. Місця ці були відомі ще стародавнім римлянам. Австрійський Баден розташований в мальовничих місцях , серед пагорбів і долин , квітучих виноградників і парків. Завдяки витонченої архітектурі містечко виглядає затишним і елегантним , немов намальованим аквареллю.Головне надбання Бадена - його термальні оздоровчі комплекси . Ромер - Терми ( Römertherme Baden ) - термальний комплекс , прекрасний палац зі скла , розташований серед передгір'їв Альп. Відкрився він у 1999 році. Під його дахом одночасно можуть перебувати до 400 осіб. Він має кілька басейнів з сірчистої і прісною водою на своїй території , 900 кв. метрів становить загальна площа його водойм. У літній час відпочиваючих тут приймає найбільший в Австрії піщаний пляж . Є й спеціальні басейни для дітей. www.roemertherme.at (додат.оплата 18 €).Повернення до Відня.Ночівля. 

4 день –20.12.2015 р. –понеділок.
Сніданок.Виселення з готелю.Переїзд в Будапешт.Зупинка в Пандорфі. Розташований в 30 хвилинах їзди від Відня торговий центр Designer Outlet Parndof є найбільшим дизайнерським аутлет в Центральній Європі і пропонує свої відвідувачам товари елітних і масових брендів зі знижкою від 30 до 70%. У торгових павільйонах комплексу, постороенние в місцевому «ярмарковому» стилі Бургенланд, розташувалися понад 130 магазинів, 9 ресторанів, барів та кафе, дитячий ігровий майданчик. У аутлеті Ви знайдете товари таких брендів, як Armani, Burberry, Desigual, Gucci, Guess, Nike, Timberland, Tommy Hilfiger, Zegna і безліч інших.Переїзд до Львова.


 Вартість туру : 245 € + 350 ,00 грн

У вартість входить :
автобусні послуги Льві-Відень- Баден –Пандорф-Львів;проживання в готелі ATH Ananas 4* ,www.austria-trend.at/Hotel-Ananas/en/   у Відні  ( 2ночі) ; 2сніданки;оглядова екскурсія по Відні;страховий поліс;візова підтримка;супровід представника фірми;

Додаткова оплата:
консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму);послуги візового центру –. (оплачують УСІ категорії громадян);10€ -послуги по оформленні візи(заповнення анкети німецькою мовою,переклади довідок на німецьку мову),факультативні екскурсії;вхідні квитки;особисті витрати; проїзд в міському транспорті.

ВАЖЛИВО
•    При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти.
•    Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
•    Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
•    За одномісне розміщення передбачена доплата – 90 €
•    Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
•    Місця в автобусі бронюються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. 
•    Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
•    Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.туристів
•    Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг.
•    Мінімальна кількість туристів при факультативних турах -10 осіб
•    Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови.