«Краківська мозаїка»
Львів – Краків – Закопане Вєлічка –Львів

!!!БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Святові закупи в Кракові
Świąteczne zakupy w Krakowie

1 день. П’ятниця
05.00 – виїзд зі Львова. Перетин Польського кордону. Прибуття до Кракова. 
Оглядова пішохідна екскурсія «Краків – королівське місто».
Місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев’яний готичний вівтар. Екскурсія на Вавельський пагорб: Відвідаєте Королівський замок(X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. Переїзд і поселення в готель. Вечеря. Нічліг.

2 день. Субота
Cніданок. Переїзд в Закопане. Вільний час для самостійного знайомства з містом. 
Закопане – це місто, атмосфера якого нагадує село-ідилію. Тут і гуральський фольклор, і жвавий рух великого міста на Крупувках, і чарівні пейзажі. А яке ж роздолля для лижників! Закопане, занурене влітку в натуральну зелень, а взимку – у снігові замети, лежить біля підніжжя Татрів. Місто-легенда, курорт із своєрідною аурою, інтригує своєю гірською індивідуальністю і приваблює. Це столиця Підгалля та найвища місцевість з альпійським характером. 
15:00 – відвідання купалень Буковина Татранська (вх.квиток – 25 євро+ доїзд). 
Дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями, парою, течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36°С Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

3 день. Неділя
Сніданок. Виселення з готелю. Факультативна екскурсія «Соляні копальні Вєлічка» (25 євро).
Вєлічка, містечко поблизу Кракова, це один із найдавніших центрів розробки кам'яної солі в Європі. Ще з часів середньовіччя це місце носило горду назву Magnum Sal (Wielka Sól) і було джерелом багатства країни. У стародавніх польських землях сіль використовувалася навіть як платіжний засіб (у формі соляного каміння), замінюючи металеві гроші. Сьогодні соляні копальні Вєлічки – це один із найвідоміших і найбільш відвідуваний туристами об'єктів.
Повернення на Україну. Прибуття до Львова.

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 135€+ 

У вартість туру включено:
•    проживання в готелі 3*;
•    сніданки + вечеря;
•    оглядова екскурсії по Кракову;
•    автобусне обслуговування по маршруту;
•    супровід представником тур.фірми;
•    страховий поліс.

У вартість туру НЕ включено:
Консульський збір +сервісний збір візового центру